GR | EN | TR
linkedinGRtwitterGRfacebookGR

 

____Firmamızın yönetim kurulu ağagıdakiler;


 

Başkan Süleyman Kaya Bey,

Danışman Yüneticisi Dimitrios Teoharis,

üye Mehmet İmregün,

üye Ünal Bozkurt,

üye Hatice Canan Pak İmregün,

üye Muzaffer Incekara,

üye Duran Funda

ve üye Georgios Georgiadis.

Dr. Dimitris Teoharis

Yönetici Danışman

 

MEL’in hikayesi, gerçekten yunan endüstrisinin hikayesini yansıtmaktadır. Derin kökleriyle yıllardır Yunanistan’da ve Balkanlar’da karton alanının tepesinde bulunkaktadır. MEL’in artık katıldığı PAK GROUP ise, Avrupa seviyesinde en başarılı birliklerden biri sayılmaktadır ve başrolü oynamaktadır.

Sonraki dönem için hazırlanan ve gerçekleşen strateji, yüksek bilimsel eleman güçlerimize ve donanımızın devamlı bir gelişimine dayanmaktadır. En önemli avantajlarımızdan biri beş yıllık deneyimimiz ve profesyonel karakterimiz, çok yıllık deneyimimiz, insanlarımızı ve değerli varlıklarımızı değerlendirmemizin yeteneği gibi sürekli gelişmeye çalıştığımız alanlardadır.

Çalışmalarımızın yıllık dönemine ve üretimin sürekli artırmasına, yurtdışında ve yeni pazarlara aktivitemizin uzanmasına, yeni ortaklıklarla odaklanmaktayızdır. MEL, sağlıklı bir organ,zasyondur, ekonomik ve iş olaylarına yakın, topluma da yakın, ve her zaman firmamızın görevleri de devamlı aktiviteleridir. Nasılsa, Yunanistan’daki ve yurtdışındaki olanlar müşterilerimizi destekleyerek tutarlılık, güvenlilik ile geleceğe adım atıyoruz. Firmamızla artık yarım yüzyıl tamamladık ve uluslarası kapsamda çok uluslu bir gruba katıldık ve bu yüzden MEL iyimserlik ve özgüven ile geleceğe bakıyor.

MEL HABERLER


 

Yenilikleri takip etmek için sitemize üye olun.

linkedintwitterfacebook
footer2
footer ask EN2

Bu web sitesi çerez kullanıyor

 «Sizlere mümkün olan en iyi hizmeti sağlayabilmek amacıyla web sitemizde çerez kullanmaktayız www.melpaper.com adresini kullanarak bunların kullanımını kabul etmektesiniz.»